Balta Letena vadas planuojame atsakingai, kruopščiai: apgalvojame veisiamos kalytės ir patinuko derėjimą įvairiais aspektais.
Mūsų veislyno šuniukai išleidžiami į naujųjų šeimininkų namus dehelmintizuoti, vakcinuoti  pagal amžių, pažymėti mikročipu, su ES gyvūnėlio paseliu ir sutartimi. Pateikiame savo  rekomendacijas dėl mažylių auginimo, visada patariame dėl jų priežiūros. 

Balta Letena veisiamiems šuniukams ieškome atsakingų, galinčių sudaryti tinkamas gyvenimo sąlygas šeimininkų. Didžiuojamės, kad būtent tokie šeimininkai jau ne vienerius metus augina  mūsų išveistus suaugusius auksaspalvius retriverius.
Jei esate pasidomėję, susipažinę su veisle, nuoširdžiai norėtumėt auginti mūsų mažylį,  laukiame jūsų laiškučio arba paskambinkite.

Jei rašysite mums, papasakokite apie save, kodėl planuojate įsigyti auksaspalvį retriverį, kokios būtų jo gyvenimo sąlygos (auksaspalvis retriveris gali gyventi tik namuose,  šalia žmogaus, o voljere – jam ne vieta). Mes labai stengiamės išveisti sveikus, gražius, gero temperamento šuniukus, todėl norėtume, kad vertintumėte mūsų darbą, o taip pat tausodami jūsų ir savo laiką, atsiprašome, kad į vienintelį klausimą “kokia kaina” neatsakinėjame. 

Eik vada, gimusi 2021 03 29 >>
Saga Balta Letena x OPA PA ! Mr. BLUE Prima Santolina

S vada, gimusi 2016 09 12 >>
Miss Rumba Balta Letena x Golden Tunes Rocket Man

Šokių vada, gimusi 2012 05 20 >>
Bora Balta Letena x Terra Antyda Sani New Prince of Heart

Tau vada, gimusi 2010 08 20 >>
Bora Balta Letena x Sandusky Alain Prost

B vada, gimusi 2007 01 08 >>
Gelma Vanile x Voyage du Bois de la Rayere